O Wodzie!

Woda kationy

Woda AnionyPrzeciętny organizm ludzki potrzebuje codziennie około 2,5l wody wolnej od zanieczyszczeń, której mineralizacja zawiera się w przedziale od 200 do 500 mg/l.

Naturalna woda źródlanaŹródła PiastPoL swoje zasoby czerpie z czwartorzędowych lodów plejstocenu, które natura szczelnie odizolowała potężnymi zwałami warstw nieprzepuszczalnych od zanieczyszczeń współczesnej cywilizacji.

Lokalizacja ujęcia Źródła PiastPoL na terenie Parku Krajobrazowego Dorzecza Jeziorki eliminuje wpływy urbanizacji i chroni nieskazitelność podziemnych zasobów wodnych.

Proporcje wagowe minerałów zawartych w wodzie Źródła PiastPoL są wyjątkowo korzystne dla zdrowia ludzkiego i fakt ten pozwala na spożywanie jej w dowolnych ilościach w napojach lub potrawach z niej przygotowanych.


woda diagram

Skład fizykochemiczny wody został przebadany przez laboratorium Państwowego Zakładu Higieny w Poznaniu.

Rozlewnia wody PiastPoL usytuowana została w najbliższym sąsiedztwie ujęcia wody, a urządzenia w niej zainstalowane reprezentują najwyższe światowe standardy.

W zakładzie wdrożono systemy HACCP i ISO 9001:2000, które certyfikowała DEKRA-ITS Certification Services GmbH.

Firma Źródła PiastPoL jest członkiem krajowej Izby Gospodarczej, Przemysł Rozlewniczy oraz Europejskiego Stowarzyszenia Producentów Wody Butelkowanej - EBWA.

Kryterium przynależności do EBWA to między innymi poddawanie się niezapowiedzianym kontrolom zewnętrznym.


Wednesday the 25th.
Template © QualityJoomlaTemplates and Top Online Poker